سروین استایل چی شد یهویی

غیبت چند ماه اخیر من

دوستان عزیزم سلام، من بعد از یک وقفه طولانی برگشتم. علت کم کاری چند ماه اخیر من، بازگشتم به حرفه اصلیم یعنی برنامه نویسی است. من از پاییز پارسال بصورت غیر حضوری برای یک شرکت خارجی برنامه نویسی می کنم. همین باعث شده زمان آزاد خیلی کمی برای به اشتراک گذاشتن آموخته هایم در طراحی مد و خیاطی داشته باشم.

پیامهای زیادی در مورد تاریخ شروع کلاسهای آنلاین خیاطی دریافت کردم. که همین باعث شده تا تهیه و فیلم برداری درس دوم کلاس آنلاین خیاطی را به کمک و همراهی زهرا مظهری عزیز، زن داداش دوستداشتنیم شروع کنم. قراربر اینکه که برخی درسهای آنلاین توسط زهرای عزیز آموزش داده شود.

ضمناً تغییری جدیدی در راه است. این سایت همنطوری که از اسمش پیداست بیانگر استایل و علاقمندیهای من است. بی تردید یکی از علاقمندی من مد و طراحی لباس هست. اما چیزی که با روح و زندگی من عجین شده، برنامه نویسی و مدیرت محتواست. که دوست دارم دیر یا زود آن را با شما به اشتراک بگذارم.
زهرا مظهری آرشتیک (معمار) با تجربه و معلوماتی است که قرار است تجربیاتش را در زمینه معماری، طراحی داخلی و روانشاسی محیط و … با شما خوانندگان عزیز به اشتراک بگذارد. بدین ترتیب ما تصمیم گرفتیم آموزش را با خیاطی و دوخت شروع کنیم و بعد دامنه فعالیت را گسترده تر کنیم و علاقمندی ها و تجربیاتمان با شما به اشتراک بگذاریم.

لطفا همریتان را با ما ادامه بدهید. کلی مطالب جدید و آموزنده در انتظار شماست.

دیدگاه ها (3)

سلام، خسته نباشيد
خیلی خیلی سپاسگزارم بابت درس هایی که در سایت قرار دادید و باعث شدید که خیلی ها بتوانند به هدف خود برسند ?
موفق و پیروز باشید ?

موفق باشید منتظر هستم

گذاشتن یک دیدگاه