درباره سروین استایل | آموزش آنلاین مد، طراحی لباس، خیاطی و اصول شیک پوشی

درباره من

درباره من

اندکی با من و سروین استایل آشنا شوید

من سروین خان طباطبایی، همسر و مادر خوشبختی هستم که بعد از سالها آرزو و حسرت بلاخره امکان تحصیل در رشته طراحی مد را پیدا کردم. اینجا جایی که شما می توانید بصورت آنلاین و مجانی طراحی لباس یادبگیرد و از آخرین اخبار مد و فشن در ایران اطلاع پیدا کنید.

مد دنیای پر زرق و برقی است که فقط به پوشاک محدود نمی شود بلکه هنریست که علاوه بر نوازش دیدگان، روی افکار، سبک زندگی و آینده جامعه تاثیر می گذارد.

من از کودکی شیفته این هنر شدم؛ سرگرمی من ساعتها خیره شدن به طرحها و مدلهای مجله های مد بخصوص Burda بود. بعدها شروع به دوخت لباس به کمک الگوهای آماده همین مجلات کردم. مثل اغلب پشت کنکوری های آن دوره جذب رشته های مهندسی شدم و اکنون یک برنامه نویس تحت وب با 15 سال سابقه برنامه نویسی هستم.

برای سالهای متمادی بزرگترین آرزوی من تحصیل در رشته طراحی مد و راه اندازی برند و خط تولید خودم بوده، اما هیچ وقت شرایط تحصیل در این رشته برای من مهیا نشد تا اینکه اواسط آبان ماه سال 94 تصمیم گرفتم بصورت خودآموز طراحی لباس را یاد بگیرم.
من 90% دانش و اطلاعات خودم را در خارج از دانشگاه و با مطالعه و تمرین کسب کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم طراحی مد را نیز به همین شیوه و مطالعه سرفصلهای دانشگاه های معتبری چون Parson یاد بگیرم. شروع هر رشته ای، بدون گذراندن دوره اکادمیک واقعا سخت است. خوشبختانه از سال 97 موفق شدم در یک موسسه عالی تحصیل آکادمیک طراحی مد را شروع کنم. تصمیم دارم تمام دانش و اطلاعاتی را که کسب می کنم همین جا به اشتراک بگذارم تا علاقمندان از آن بهره مند شوند.

همچنین خیلی خوشحال می شوم که طراحان مد و دانش آموختگان رشته طراحی لباس تجربیات و راهنمایی های ارزشمندشان را از من دریغ نکنند.

سروین

… برای تبدیل شدن به یک طراح مد موفق راه زیادی باقی مانده، همراهی شما من را در این سفر شیرین باعث دلگرمی من است.

این سایت مخصوص دوستداران مد و علاقمندان یادگیری طراحی لباس جهت ورود به عرصه مد است.

برای ورود به عرصه مد و طراحی لباس علاوه بر خلاقیت، نیاز به آگاهی و کسب تجربه است؛ در این سایت تمام مطالب مورد نیاز جهت آشنایی و برداشتن گامهای نخسین به سوی دنیای زیبای مد ارائه می شود.