انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای انواع شلوارهای جین شسته | راهنمای استایلینگ

انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای شلوار جین شسته

بی تردید یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین لباسها شلوار جین است که با میزان شستگی متفاوتی از آبی روشن گرفته تا آبی بسیار تیره تولید می شود. مطمئناً چند رنگ آن در کمد لباس شما هم جا گرفته است. هر کدام از این تنالیته با رنگ متفاوتی شیک تر خواهد شد. امروز می خواهم شما را با ترند امسال برای انتخاب رنگ پیراهن مناسب شلوار جین با در نظر گرفتن میزان شسته بودن آشنا کنم. بدین ترتیب ترکیب رنگ مناسب برای انواع شلوارهای جین شسته خواهید آموخت.

ترکیب رنگ مناسب برای انواع شلوارهای جین شسته

شلوار جین کاملا شسته

پیشنهاد من رنگ قرمزبنفش است. رنگ تیره قرمزبنفش باعث می شود رنگ منحصر بفرد و روشن شلوار جین جلوه زیبایی داشته باشد.

ترکیب رنگ مناسب برای شلوار جین بسیار روشن

شلوار جین آبی روشن

رنگ سبر در کنار جین با درجه شستگی متوسط باعث جلوه قسمت های تیره می شود و مکملی برای قسمت های روشن تر است. رنگ سبز چمنی بهترین ترکیب رنگ با این نوع جین است.

ترکیب رنگ مناسب برای شلوار جین بسیار آبی روشن

شلوار جین آبی متوسط

بهترین ترکیب رنگ برای شلوار جین آبی متوسط، رنگ سرمه ای با همان Navy Blue است.دو رنگ با تنالیته های متفاوت تیره و روشن در کنار هم ترکیب رنگی زیبا و متناسبی به وجود می آورند.

ترکیب رنگ مناسب برای شلوار جین بسیار آبی بسیار تیره

شلوار جین آبی تیره

هیج رنگی بهتر از قرمز نمی توان برای این رنگ شلوار جین انتخاب کرد. ترکیب رنگ قرمز و جین آبی تیره کنتراستی تپنده ایجاد می کند.

ترکیب رنگ مناسب برای شلوار جین آبی تیره

شلوار جین آبی بسیار تیره

برای درخشش شلوار جین بسیار تیره، درخشان ترین رنگ یعنی زرد را انتخاب کنید. رنگ آبی تیره باعث درخشش هر چه بیشتر رنگ زرد می شود.

ترکیب رنگ مناسب برای شلوار جین آبی بسیار تیره

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه