فوت و فن استایل بهاری | نحوه انتخاب لباس بهاری برای استایلیست ها

ساختن استایل بهاری – بخش اول

استایل بهاری مخصوص استایلیست ها

سلام دوستان، امروز می خواهم نحوه ساختن استایل بهاری را با شما به اشتراک بگذارم. هر فصلی زیبایی و طبیعت خاص خودش را دارد که روی مد و استایل ما نیز تاثیر می گذارد. شما به عنوان یک خانم شیک پوش و با استایل باید متناسب با فصل لباس بپوشد. استایل بهاری پر است از لباسهای گلدار، رنگهای روشن پاستلی، دانتل های ظریف، جین های روشن، کفشهای رنگ تن و …. با من در دومین کلاس استایلینگ همراه شوید تا فوت و فن شیک پوشی و نحوه ساختن استایل بهاری را با یاد بگیرد.

بهار زمان خانه تکانی است. پیشنهاد می کنم کار را با مرتب کردن کمد لباس و بایگانی کردن لباسهای تیره زمستانی شروع کنید. با یک کمد لباس مرتب، انتخاب درست و ست کردن لباس راحتر خواهد بود. ضمناً از شر لباسهایی دوستشان ندارید یا برایتان تنگ شده خلاص شوید.

قوانین شیک پوشی در فصل بهار

لباسهای طرحدار و گلدار

طبیعت در فصل بهار پر است از گل و شکوفه زیبا و رنگارنگ. پس باید شما هم از لباسهایی گلدار و طرحدار بیشتر استفاده کنید. هر کسی می تواند یک آیتم گلدار را با یک آیتم ساده ست کند. اما نکته اینجاست که شما به عنوان یک خانم استایلیست باید قادر باشید چند آیتم گلدار را با هم ست کنید. شاید فکر کنید ست کردن چند آیتم گلدار با هم غیر ممکن است. اما نگران نباشید در پست آینده نحوه ست کردن چند آیتم گلدار را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

استایل بهاری مخصوص استایلیست ها

استفاده از رنگهای روشن پاستلی در فصل بهار

در فصل بهار از رنگهای زرشکی، آبی نفتی، یشمی، قهوه ای خداحافظی کنید. بجای آنها لباس و اکسسوری های با رنگ پاستلی مثل صورتی روشن، آبی خیلی روشن، سبر روشن، لیمویی روشن و … به کمد لباسهایتان اضافه کنید. ساده و شیک ترین راه ست کردن لباسهای با رنگ پاستلی، ترکیب آنها با رنگهای خنثی یا Neutral است. ترکیب این دو رنگ استایل شما متفاوت و بی نقض می کند. اگر فکر می کنید رنگهای روشن پاستلی برای همه مناسب نیست ، سخت در اشتباه هستید. در پست آتی نحوه ست کردن رنگهای پاستلی و ساخت استایل با پالت رنگ پاستلی را با شما به اشتراک خواهم گذاشت. اما قبل از آن چند لباس یا اکسسوری با رنگهای روشن پاستلی را تهیه کنید و استفاده کنید. مطمئن باشید با پوشیدن آنها حس بهتری خواهید داشت..

استایل بهاری مخصوص استایلیست ها - رنگها پاستلی

کفش، لاک و سایه Nude

من هیچ وقت از خریدن و پوشیدن کفش رنگ پوست یا Nude خسته نمی شوم. کفش پاشنه بلند و حتی تخت رنگ تن پای شما را بلند تر نشان می دهد و با هر رنگ لباسی به زیبایی ست می شود. ضمناً برای هر چهار فصل سال مناسب است. اما نکته کلیدی انتخاب رنگ متاسب با رنگ پوست شماست. اگر مثل من پوست روشنی دارید سعی کنید رنگ کرم روشن یا شیری را انتخاب کنید. در عوض اگر پوست سبزه یا برنره ای دارید کفش کاراملی تیره انتخاب کنید تا همرنگ پوستان باشد و پای شما را زیباتر و بلندتر نشان دهد.

در فصل بهار تنها به پوشیدن کفش رنگ تن بسنده نکنید. لاک رنگ پوست  انتخاب خوبی برای این فصل است.

استایل بهاری مخصوص استایلیست ها - رنگها Nude

جین روشن و پاره

لباس های جین تیره را تا پایان تابستان بایگانی کنید. در فصل بهار شلوار جین روشن بپوشید. شلوار جین پاره مدتی است که خیلی پرطرفدار شده و الان بهترین زمان برای پوشیدن آنهاست. پارچه های شلوار جین پاره چند سانت تا کنید و با کفش پاشنه بلند رنگ تن و گوشواره های بزرگ پاشتلی ست کنید.  ضمناً اگر پارگی های شلوار جین به علت استفاده زیاد، بزرگتر شده می توانید به راحتی مشکل را با روش مخصوص من حل کنید. روفو شلوار جین با پارچه ارگنزا روشی جدید و منحصر به فرد است .

استایل بهاری مخصوص استایلیست ها - جین پاره و رنگ روشن

شلوار و دامن شلواری گشاد

من عاشق دامن شلواری و شلوارهای گشاد با  دمپای تنگ تر هستم. این شلوارهای بهترین انتخاب برای بهار و تابستان هستند. برای بهار امسال حتما چند تایی تهیه کنید. پیشنهاد می کنم حداقل یکی از آنها گلدار باشد. این شلوارهای را می توانید با کفش پلاتفورم و یا کفش چرمی گلادیاتوری ست کنید.

استایل بهاری مخصوص استایلیست ها - دامن شلواری

ترکیب طلا، نقره و مسی

شاید فکر کنید زیورآلات رنگ نقره ای بهترین انتخاب است چون با هر رنگ لباسی برازنده می شود. اما من می خواهم شما را به یک چالش دیگر دعوت کنم. بهار امسال اکسسوری های طلایی، نقره ای و مسی را با دو تا دو تا با هم استفاده کنید. با این ترکیب رنگ ساده، توجه ها را به خودتان جلب خواهید کرد.

استایل بهاری مخصوص استایلیست ها - ترکیب طلا، نقره و مس

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه